Ganeshovo uzdravení

04.02.2017 20:14

Hned ve čtvrtek - druhý den po našem příjezdu se můj manžel sešel opět s Vickym, který se na náš návrat už moc těšil, a strávili spolu několik hodin povídáním o Božích věcech. Právě mu ve škole probíhá zkouškové období, takže nemá moc volna, ale řekl nám, že si všechen potřebný čas, jak jen to půjde, udělá, aby s námi mohl být a učit se více o Ježíši. 

V pátek jsme si v Dharavi užili opravdu skvělý čas... Mohan nemohl přijít, protože nastoupil do zaměstnání, kde pracuje dvanáct hodin denně, takže již plánujeme jiný termín našeho setkání s ním. Volal nám, omlouval se a vyjadřoval ohromnou touhu někdy se sejít. Dorazil však Ganesh, který se znovuzrodil na konci prosince. Přispěchal s velikým nadšením a očekáváním. Svěřil se nám, že trpí velkými bolestmi zad a že ho kvůli tomu poslali z práce na dvacet dní domů (již roky pracuje na letišti). Potřebuje však vydělávat peníze pro rodinu... Můj manžel ho vyučoval z Božího Slova a potom jsme se modlili... V okamžiku bylo celé místo plné Boží Slávy, všichni jsme jasně vnímali silné Boží pomazání. Ganesh, který se nikdy předtím nesetkal s žádným hmatatelným projevem Boží moci, ani nic podobného nikdy neviděl, se začal třást a sotva se držel na nohou. Boží moc s ním doslova cloumala. Poté plakal a smál se. Nedokázal ani pořádně mluvit... Po chvíli nám sdělil, že přišla ohromná úleva, všechna bolest je pryč a on je naprosto šťastný! Sláva Bohu! Pověděl nám, že mu nedávno Mohan sehnal Bibli a že ji hodlá každý den číst a poznávat Ježíše. Haleluja! 

Poté jsme ještě procházeli slumem a mluvili s dalšími lidmi a pomalu mířili na naše další setkání s Vickym. Ten měl mnoho otázek a my jsme s ním tak strávili několik hodin v Božím Slově. Je vskutku nádherné sledovat, jak lidé, kteří se našemu úžasnému Bohu otevřou, zakoušejí Jeho lásku, dobrotu a moc, jak se celý jejich život před našima očima mění. Naprosto všechno je možné u našeho Boha! On má záchranu pro celé toto město!!!