Sníh v Bombaji

04.01.2017 19:11

Abyste si nemysleli, že tady nemáme sníh... :-) :-)

Naše děti v posledních týdnech, kdy do Česka dorazila zima, tak trochu na sníh a mráz vzpomínaly... :-) Zde máme totiž pořád pěkné teploučko. :-) Nemusíme nikdy přemýšlet, co si vzít na sebe, než vyjdeme ven... Krátkým rukávem nebo krátkými nohavicemi to nikdy nezkazíme, ať už je ráno, odpoledne, večer nebo noc. :-) Aby se naše děti tedy trochu zchladily, vzali jsme jednoho dne mikiny a společně vyrazili do nedalekého obchodního centra, kde mají jako atrakci opravdový sníh, led a mráz (dle informačního letáku minus deset stupňů Celsia). Všichni, především ale Indové, prožívali při vstupu do této "místnosti" skutečně silný šok a mnozí tam vydrželi pouze pár minut, i když měli zaplacen zážitek na celou hodinu. :-) My jsme pobyli poněkud déle a vyzkoušeli zde vše, co bylo k dispozici - bruslení, skluzavku atd. :-) Po necelé hodině jsme se však i my, zvláště díky gumovkám :-) a slabým bundám, které jsme pro tento zážitek vyfasovali, pěkně klepali a vymrzlí spěchali ven zpět do tepla. Děti si tuto atrakci hodně užily, ale vypadá to, že už po mrazu a sněhu tolik netouží... :-) 

               

Brr, to je zima...